Slevy 10 % po celé léto pro všechny

Prázdninová akce

Ušetřete svůj čas a užijte si léto naplno bez zbytečného času v kuchyni díky mým krabičkám. Běžte po práci ven a vaření nechte na mě!

Objednávejte také jen svačinky a obědy
Akce probíhá jen v červenci a v srpnu
Akce platí i pro stávající zákazníky
Objednejte zkušební krabičky na 7 dní
Chci 10% slevu na krabičky

Stačí vyplnit formulář. Je to raz dva!

Ty nejchutnější jídla chystáme každý den právě pro vás

Základní jídelníček obsahuje 5 jídel denně
snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři
Vynikající
Na základě 9 hodnocení
0ndrej Dvorak
0ndrej Dvorak
19. Srpen, 2022.
Velmi rychlá a vynikajici domluva, moc chutné a zdravé jídla, skvělá organizace a profesionální přístup.. Všem vřele doporučuji
Petra Mikalova
Petra Mikalova
19. Srpen, 2022.
Krabičky od Zdravě s Kiki jsem si objednala na doporučení své známé. Skvělý servis od závozu krabiček až po samotné složení jídla na mě opravdu zapůsobil. Byla jsem velice mile překvapena, jak může být zdravé jídlo chutné a pestré. Krabičky šetří můj čas a já se díky tomu mohu věnovat svým koníčkům a práci. Vřele doporučuji všem.
Petr Gmiterko
Petr Gmiterko
19. Srpen, 2022.
Sqwělá domácí kuchyně, milý rozvoz 😇
Kristina Visnakova
Kristina Visnakova
19. Srpen, 2022.
Krabičky odebírám už opravdu dlouhou dobu a neměnila bych. Za mě naprostá spokojenost. Ušetřený čas díky tomu, že nemusím vařit, nikdy bych nedokázala vymyslet a ještě k tomu připravit tak různorodé a chutné jídla, které vypadají dokonale a také tak chutnají. Nemám hlad, nemusím se přejídat a někde něco dohánět, cítím se skvěle a plná energie na náročné tréninky. Každý den se těším jako na Vánoce, co bude další.🙂 Pokud někdo váháte zda jít do toho, tak neváhejte a zkuste to, určitě nebudete litovat. Doporučuji všemi deseti. 🤩
Patricie Brabec
Patricie Brabec
18. Srpen, 2022.
Moc děkuji za suprové zdravé jídlo. Vždy skvěle a chutně připraveno opravdu dělané s láskou💛👍
Eliška Ulehlová
Eliška Ulehlová
18. Srpen, 2022.
Parádní krabičky! Krásná a hlavně chuťově výborná jídla. Sotva dojím jedno jidlo, těším se na další! A hlavně je to finančně velmi výhodné - pokud bych šla do restaurace, za večeři a drink zaplatím to stejné jako za cely den s Kiki. Všem doporučuji!
Vlastička
Vlastička
18. Srpen, 2022.
Skvělá komunikace, servis, doručení až ke dveřím. A co je nejvíc. Vždy chutné a čerstvé jidlo ♥️🙏🏼 Děkuji za péči v období, kdy jsem byla pracovně vytížena a nestíhala jsem ani nakupovat, natož vařit.
Thanh Chau
Thanh Chau
3. Srpen, 2022.
Doporučuji.:-)
Dominik Tománek
Dominik Tománek
6. Leden, 2022.
Chuťové výborné a spolehlivé dodání. Doporučuji 👌

Jídlo je můj život ❤️

Jen co jsem ochutnala první lžičku opravdového jídla, věděla jsem, že štěstí může mít hmotnou podobu. 
Ne nadarmo dává k dobru moje maminka vzpomínky, kterak jsem se v 8 měsících sama zvládla najíst lžící a když se náhodou trochu s jídlem opozdila, tloukla jsem s ní do stolu tak hlasitě, že o tom museli vědět i sousedé o dva domy dál.
U nás doma se nikdy nešetřilo za kvalitní potraviny, hodně a dobře se vařilo a jedlo. Naše nejoblíbenější místo v domě byla bezpochyby kuchyň, která vždy voněla čerstvě upečeným koláčem, vydatnou polévkou nebo dobrým masem.
Netrvalo dlouho a od stolu jsem se přesunula za mámou k hrncům a našla si nový koníček: vaření. Když jsem si pak v 15 letech vybírala budoucí směřování, gastronomie byla jasnou volbou.
Postupně jsem se začala vzdělávat v oblasti výživového poradenství i aerobic trenérství a stále si pro sebe a přátelé vařila zdravé dobroty.

Nerada používám termín „dieta“. Ta je totiž spojena se zákazy a příkazy a s nějakým časovým omezením typu: „Když nebudu měsíc jíst pečivo, zhubnu deset kilo.“ Tuto cestu já nepodporuji. Snažím se svým klientům ukázat, že zdravá jídla mohou výborně vypadat a chutnat. Že zdravé stravování není dieta, ale životní styl. 

Zdravě s Kiki, s.r.o., Provaznická 905/78, 700 30 Ostrava – Jih

Firma je zapsána v obchodním rejstříku – IČ: 08642508

Odebráním první objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.